16.08.2013
Spustili jsme nové uživatelské rozhraní.

V průběhu letních měsíců jsme se intenzivně zamýšleli nad tím, jak na základě dosavadních zkušeností vylepšit uživatelské rozhraní našich stránek. Výsledkem je update webu, pracovně nazvaný Nepisto 2.0, který připravujeme na 20. srpna 2013.

Původní unikátní vlastnosti, které nás odlišují od konkurence (např. možnost anonymní komunikace s naším expertem prostřednictvím našich stránek) samozřejmě zůstaly zachovány.

Zaměřili jsem se především na to, aby měl zákazník v každé fázi procesu odbavení objednávky jasné a aktuální informace o probíhající práci a následných krocích. Malou obrazovou ochutnávku nového systému uvádíme níže.

Věříme, že Vám nový systém zpřijemní využívání našich služeb. My mezitím budeme dále přemýšet nad tím, jak se dále zlepšovat. Návrhy a připomínky rádi uvítáme na zakaznik@nepisto.cz

 

bakalarska_prace

Vystavil tým nepisto.cz v 13.41


Sdílet:
24/7 Jsme Vám nablízku.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
FAQ Jak to funguje?
Zkušenosti našich klientů.
Jsem spokojený. Nic co bych vytkl. Snad jen, možnost chatovat je dobrá, osobně by se mi líbila třeba i možnost skypovat s odborníkem.
Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza
Já jsem spokojen, jen bych uvítal i možnost platit kartou.
Více komentářů >
BLOG Ze zákulisí naší sítě.
Tým nepisto.cz je na blogu
Potřebujete rychle provést jazykovou korekturu Vašeho textu?
Píšete bakalářskou či seminární práci, referát, esej, firemní projekt nebo webový článek? Potřebujete rychle zkontrolovat gramatickou správnost Vašeho textu? AAAKorektury.cz jsou tu přesně pro Vás.
Překlady do slovenštiny
Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné.