27.08.2013
Často se ptáte: Jak dlouho to trvá?

Obecně se dá říci, že čím více času, tím lépe. Optimální délka pro text o rozsahu 20-40 stran je zhruba 3-4 týdny. U textů delších, např. 80 stran, představuje optimální doba asi 2 měsíce.

Avšak i v situacích, kdy není času nazbyt, umíme pomoci. V takových případech se nám osvědčilo spojování autorů do pracovních skupin. Díky tomu, jsme schopni vyhotovit text o délce až 40 stran do týdne, a to bez kompromisů na straně kvality - faktografické i stylistické. Cena se pochopitelně v případě takto náročných zadání obvykle pohybuje asi o 40 až 50 % výše než v běžném případě. Důležité však je, že nic není předem ztraceno :) 

Vystavil tým nepisto.cz v 08.49


Sdílet:
24/7 Jsme Vám nablízku.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
FAQ Jak to funguje?
Zkušenosti našich klientů.
Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza
Překlad byl v pořádku. Kvituji možnost se zeptat přímo překladatele na jednotlivá slova. To se opravdu hodilo.
Přidejte možnost platit kreditkou. Platba převodem je ok, ale je to zbytečně zdlouhavé.
Více komentářů >
BLOG Ze zákulisí naší sítě.
Tým nepisto.cz je na blogu
Potřebujete rychle provést jazykovou korekturu Vašeho textu?
Píšete bakalářskou či seminární práci, referát, esej, firemní projekt nebo webový článek? Potřebujete rychle zkontrolovat gramatickou správnost Vašeho textu? AAAKorektury.cz jsou tu přesně pro Vás.
Překlady do slovenštiny
Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné.