25.03.2016
Překlady do slovenštiny

Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné. Patří sem významné světové jazyky, jako jsou angličtina, čínština, francouzština či arabština, ale i ty méně rozšířené, byť v určité situaci často žádané, jako např. perština, vietnamština, indonéština či turečtina. Tento problém samozřejmě může fungovat (a často funguje) oběma směry. Proto jsou překlady do slovenštiny mezi řadou firem a úřadů ve vysoké poptávce, neboť tyto propasti pomáhají překlenout a usnadnit komunikaci. Najít dostatek překladatelů, kteří navíc ovládají potřebnou terminologii, není mnohdy snadné. Proto jsme v naší agentuře hrdí, že v tomto ohledu držíme krok před ostatními a dokážeme poskytnout překlady do slovenštiny v krátkém časovém úseku, prvotřídní kvalitě a se značným tematickým rozsahem. Naše překlady do slovenštiny (i jiných jazyků) jsou pravidelně kladně hodnoceny ze strany zákazníků, kteří si pochvalují vysokou úroveň profesionality a kvalitu služeb. Dokážeme poskytnout překlady do slovenštiny z více než 12ti jazyků, ať už v oblasti obchodu, ekonomie, práva, politiky, turismu či reklamy, a to v co nejkratší časové perspektivě, k maximální spokojenosti zákazníka.

Vystavil tým nepisto.cz v 10.15


Sdílet:
24/7 Jsme Vám nablízku.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
FAQ Jak to funguje?
Zkušenosti našich klientů.
Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza
Překlad byl v pořádku. Kvituji možnost se zeptat přímo překladatele na jednotlivá slova. To se opravdu hodilo.
Společně jsem to daly dohromady. Bylo to ale delší než jsem původně myslela.
Více komentářů >
BLOG Ze zákulisí naší sítě.
Tým nepisto.cz je na blogu
Potřebujete rychle provést jazykovou korekturu Vašeho textu?
Píšete bakalářskou či seminární práci, referát, esej, firemní projekt nebo webový článek? Potřebujete rychle zkontrolovat gramatickou správnost Vašeho textu? AAAKorektury.cz jsou tu přesně pro Vás.
Překlady do slovenštiny
Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné.