20.12.2010
Kaligrafie II. Drobná zlodějna aneb začínám
Než se vrátím do lavic základní školy, kde jsem před 16, možná 17 lety trávil hodiny ježděním trojúhelníkovou tužkou za kačku padesát  po předloze osmičky, je třeba se vůbec seznámit s čím vším lze psát, co, na co a jak. České prostředí, jak jsem s údivem zjistil, nabízí poměrně slušný výběr nejrůznějších monografií, učebnic a příruček, které se tak či onak zabývají kaligrafií. Neptejte se mne, kde jsem to sebral, nicméně na konci tohoto postu je link na balíček oskenových publikací - leckteré z nich (třeba ta od Miluše Pokorné - Kaligrafie - krása písma) snad nebudou úplně k ničemu. Jest to nepochybně zlodějna, ale řada z těch děl je už rozebrána, navíc vědění jest věcí daleko důležitější, říkají. A navíc jsou Vánoce, proč si tedy nenadělit pod stromeček něco hezkého, zajímavého, kradeného a moudrého?
Takže si ponechávám nějaký čas na prolistování. Mám kromě toho ještě řadu dalších povinností, takže to nebude v cuku letu. Však není kam spěchat. Rok 2013 je daleko.

Link: Vánoční balíček odcizeného zboží  
Vystavil tým nepisto.cz v 12.59


Sdílet:
24/7 Jsme Vám nablízku.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
FAQ Jak to funguje?
Zkušenosti našich klientů.
Díky hlavně za trpělivost
Přidejte možnost platit kreditkou. Platba převodem je ok, ale je to zbytečně zdlouhavé.
Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza
Více komentářů >
BLOG Ze zákulisí naší sítě.
Tým nepisto.cz je na blogu
Potřebujete rychle provést jazykovou korekturu Vašeho textu?
Píšete bakalářskou či seminární práci, referát, esej, firemní projekt nebo webový článek? Potřebujete rychle zkontrolovat gramatickou správnost Vašeho textu? AAAKorektury.cz jsou tu přesně pro Vás.
Překlady do slovenštiny
Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné.