O nás

Od roku 2006 služba nepisto.cz na základě inspirace podobnými službami  v USA, Velké Británii a Německu zprostředkovává a zajišťuje komplexní služby studentům, včetně formálních, jazykových či věcných korektur textů a přípravy modelových textů podle zadání a přání zákazníka.

Služby našich více než čtyřset pečlivě vybraných autorů nabízíme v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku.

Historie

Bylo to na podzim 2006, kdy čtveřice vysokoškolských studentů zprovoznila službu nepisto.cz. Zprvu nešlo i nic jiného než o kamarádskou výpomoc v situaci, kdy jeden z nás neměl díky pracovnímu vytížení, rodinným či milostným důvodům čas nebo myšlenky na školní povinnosti. Čas šel dál a my si mezitím uvědomili, že již nepomáháme jen sobě navzájem a kamarádům, ale také studentům, které jsme dříve neznali. Z původní kamarádské výpomoci se tak stala poměrně široká síť osvědčených autorů - tak je tomu dodnes.

 

Proto jsme se rozhodli založit nepisto.cz, Vaši bránu k naší síti. Nepisto.cz si svým nadsazeným názvem sám ze sebe dělá trochu legraci. Zároveň jsme se pokusili vytvořit jednoduché stránky, které by Vás přehlednou formou informovaly o našich službách pro Vás. Kdykoliv si nebudete nabídkou jisti, kdykoli narazíte na problém, prosím, neváhejte se nám ozvat - kdykoli.

Naší prioritou jste Vy

Klára, Petra, František a Martin

bakalářská, diplomová, seminární práce

24/7 Jsme Vám nablízku.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
FAQ Jak to funguje?
Zkušenosti našich klientů.
Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza
Společně jsem to daly dohromady. Bylo to ale delší než jsem původně myslela.
Jsem spokojený. Nic co bych vytkl. Snad jen, možnost chatovat je dobrá, osobně by se mi líbila třeba i možnost skypovat s odborníkem.
Více komentářů >
BLOG Ze zákulisí naší sítě.
Tým nepisto.cz je na blogu
Potřebujete rychle provést jazykovou korekturu Vašeho textu?
Píšete bakalářskou či seminární práci, referát, esej, firemní projekt nebo webový článek? Potřebujete rychle zkontrolovat gramatickou správnost Vašeho textu? AAAKorektury.cz jsou tu přesně pro Vás.
Překlady do slovenštiny
Je reálnou skutečností, že stále řada vysokých firemních či vládních představitelů na Slovensku neovládá dostatečně dobře (pokud vůbec) řadu světových jazyků, které jsou pro výkon jejich funkce nutné.